Kontakty

Kancelář stavebního oddělení  
Ing. Aleš Taufar
vedoucí stavebního oddělení
taufar@biskupstvi.cz
723 403 405
vedení a strategie stavebního oddělení,
koordinace MSI a TSI v brněnské diecézi,
personální obsazení a rozvoj zaměstnanců
Dominika Ráčková
asistentka stavebního oddělení
533 033 234
vedení kanceláře stavebního oddělení,
specialista na zákon o veřejných zakázkách,
kontrola SOD a výběrových řízení pro farnosti
Gabriela Renátová
asistentka stavebního oddělení
604 713 445
administrativa pro MSI a TSI
Bc. Josef Bayer
stavební technik
bayer@biskupstvi.cz
533 033 275
technický dozor Biskupství brněnského,
projektant stavebních akcí pro BB,
kontrola projektové dokumentace pro farnosti
Ing. Mgr. Jan Dobrovolný
stavební technik
dobrovolny@biskupstvi.cz
533 033 244
technický dozor Biskupství brněnského,
specialista na zákon o veřejných zakázkách,
kontrola SOD a výběrových řízení pro farnosti
Ing. Jan Krmaš
stavební technik
krmas@biskupstvi.cz
533 033 276
projektant stavebních akcí pro BB a farnosti,
technický dozor BB a farnosti,
kontrola projektové dokumentace pro farnosti
Marie Inková
stavební technik - rozpočtářka
inkova@biskupstvi.cz
533 033 231
cenový specialista, kontrola rozpočtů pro BB a farnosti,
přípravář drobných stavebních akcí pro BB,
administrace personální agendy
Bohuslava Chalupová
přípravář - rozpočtářka
chalupova@biskupstvi.cz
533 033 274
cenový specialista, kontrola rozpočtů pro BB a farnosti
přípravář drobných stavebních akcí pro BB, kontrola SOD
 
Manažeri a technici stavebních investic

Ing. Josef Kánský
technik stavebních investic
kansky@dieceze.cz
732 489 947
děkanství blanenské, boskovické

Ing. Libor Kubíček
technik stavebních investic
kubicek@dieceze.cz
724 097 596

děkanství brněnské
Miroslav Brychta
technik stavebních investic
brychta@dieceze.cz
732 792 396
děkanství brněnské
Ing. Radim Křivánek
technik stavebních investic
krivanek@dieceze.cz
733 755 917
děkanství břeclavské, hustopečské
Ing. Libuše Tesaříková
technik stavebních investic
tesarikova@dieceze.cz
724 203 063
děkanství hodonínské
Ing. Stanislav Rosa
manažer stavebních investic
rosa@dieceze.cz
777 594 133
děkanství jihlavské, velkomeziříčské
Ing. Hana Tomková
technik stavebních investic
tomkova@dieceze.cz
731 619 815
děkanství mikulovské
Ing. Radim Novotný
technik stavebních investic
novotny@dieceze.cz
602 581 187
děkanství modřické
Josef Krpoun
technik stavebních investic
krpoun@dieceze.cz
775 052 653
děkanství moravskobudějovické
Ing. Karel Hlávka
technik stavebních investic
hlavka@dieceze.cz
605 221 311
děkanství moravskokrumlovské
Ing. arch. Lenka Peková
technik stavebních investic
pekova@dieceze.cz
733 741 824
děkanství rosické
Ing. Pavel Galata
manažer stavebních investic
galata@dieceze.cz
604 724 620
děkanství slavkovské
Ing. Lukáš Jindra
technik stavebních investic
jindra@dieceze.cz
736 437 451
děkanství tišnovské
Bc. Stanislav Renát
technik stavebních investic
renat@dieceze.cz
604 262 344
děkanství třebíčské
Bc. Pavel Vlk
manažer stavebních investic
vlk@dieceze.cz
604 469 055
děkanství znojemské
Ing. Josef Švoma
technik stavebních investic
svoma@dieceze.cz
739 389 224
děkanství žďárské